PUBG MOBİLE GLOBAL TURNUVA FİNALİ GERÇEKLEŞTİ

PUBG Mobile Star Challenge (PMSC) Global Finalleri 2018, 29 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında Dubai’deki Festival Arena’da gerçekleştirildi.

Tencent Games ve PUBG Corporation (PUBG Corp.) ev sahipliğinde, Samsung Galaxy Note 9 sponsorluğunda gerçekleştirilen PUBG Mobile Star Challenge 2018 Global Finalleri, heyecan ve rekabet dolu üç gün geçirdi.

Tencent Games, Küresel Yayıncılık Merkezi Genel Müdürü Vincent Wang, “PMSC Küresel Finalleri 2018’deki aksiyon ve ilk gün katılımı, küresel şampiyonanın doğuşuna şahit olduğumuz heyecan dolu bir maceranın başlangıcını işaret ediyor. Hayranların ilgisinden çok memnunuz ve şampiyonları tebrik ediyoruz” dedi.

Vincent Wang, “PUBG Mobile’ın başarısı hem geliştirme hünerini hem de yayıncılık yetkinliğini ortaya koyuyor. Bu özellikler, son derece rekabetçi mobil oyun pazarında eşsiz bir başarı elde etmemizi sağladı. PUBG Mobile, günde 30 milyondan fazla aktif kullanıcıya büyüyerek ödül kazanan bir oyun oldu. Oyunun etkisini oyun sektörünün dışındaki şirketlerle çapraz promosyonlar yaparak daha da büyütmeyi hedefliyoruz” dedi.

Ayrıca; PUBG MOBILE, The Game Awards 2018’de En İyi Mobil Oyun ödülüne de aday oldu. Golden Joystick Awards 2018’de Yılın Mobil Oyunu ödülünü alan PUBG Mobile, Google Play’den de Hayranların Seçimi adaylığı aldı. Aralık’ta düzenlenecek The Game Awards 2018’de de ödül almayı hedefleyen oyun için hayran oylaması sürüyor. Kazananlar, 6 Aralık Perşembe günü açıklanacak.

PMSC 2018 Global Finalleri’ne katılan hayranlar “Oyun Alanı’nda PUBG Mobile karşılaşmalarını izlerken, “İnteraktif Deneyim Alanı”nda özel hediyeler kazanabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir