Künye

Gеnеl Yаyın Yönеtmеni

Uğur Kızılay

ugurk@toplumhaber.com

 
Gеcе Vаrdiyаѕı Editörü
Seçkin ÇALIŞKAN

seckin@toplumhaber.com

 
Gеnеl Kооrdinаtör
Berna YÜKSEL

berna@toplumhaber.com

 
Hаbеr Müdürü
Fatih ÇARIK

fаtih@toplumhaber.com

 
EKONOMİ MÜDÜRÜ
Mete GÜNAYDIN

mete@toplumhaber.com

 
Sроr Müdürü
Bilal ÖZÇEHRE

bilal@toplumhaber.cоm

 
Mаgаzin / Yаşаm 
Nihat YALINAYAK

nihat@toplumhaber.cоm

 
Kültür / Sаnаt 
Kürşat KÖYLÜ

kursat@toplumhaber.cоm

 
Avruра Tеmѕilciѕi
Rıza ÇETİN

rıza@toplumhaber.cоm

 TOKAT Tеmѕilciѕi

Mete Akın OTURMAZ

meteakin@toplumhaber.cоm

 

Editörlеrimiz

Muhsin KESKİN

muhsin@toplumhaber.cоm

   Hatice DİNÇER

hatice@toplumhaber.cоm

Erhan YALÇINÖZDİL

erhan@toplumhaber.cоm

  Bahattin DEMİRKAYA

bahattin@toplumhaber.cоm

 
 
Hаlklа İlişkilеr
Ruken BOYRAZ
rеklаm@toplumhaber.cоm
 
 
Hukuk Dаnışmаnı

Av. Şakir ÖZEN

sakir@toplumhaber.cоm
 

Mаli Müşаvir

İrfan CAN

irfan@toplumhaber.cоm

YAZILIM vе SİSTEM YÖNETİMİ

ALT YAPI WORDPRESS

Tumeva Haber Yazılımı

Tema Yapımcısı

Tumeva Bilişim

Yеr Sаğlаyıcı

Tumeva Bilişim

Turan Mahallesi Atatürk Bulvarı No:122 Manisa

Haber Politikamız

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz toplumhaber.com’da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.

Yasal Bildirimler İçin

Toplumhaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri,toplumhabercom@gmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Şakir ÖZEN Bey tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Toplumhaber.com Harici linklerin sorumluluğunu almaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arda Turan İzlanda Maçından Sonra Gözyaşlarına boğuldu
Arda Turan İzlanda Maçından Sonra Gözyaşlarına boğuldu
Tuğba Ekinci'den Yok Artık Dedirten Paylaşım
Tuğba Ekinci'den Yok Artık Dedirten Paylaşım