Yarın okullar tatil mi? Yarın hangi illerde okullar tatil? 16 Aralık 2016 okulların tatil olduğu iller

Yoğun kar yağışı nedeniyle 16 Aralık Pazartesi günü (yarın) Düzce, Elazığ, Bingöl, Van ve Siirt'te okullar tatil edildi.

Yarın okullar tatil mi? Yarın hangi illerde okullar tatil? 16 Aralık 2016 okulların tatil olduğu iller

Türkiye'nin birçok ili ve ilçesi soğuk ve karlı havanın etkisi altına girdi. Yoğun kar yağışı nedeniyle birçok ilde okullar tatil edildi. 16 Aralık 2016 Cuma günü okullarin tatil edildiği iller ve ilçeler haberimizde.

DÜZCE

Düzce'de etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi. Düzce Valiliğinden yapılan açıklamaya göre yoğun kar yağışı nedeniyle okullar 16 Aralık Cuma günü tüm il genelinde okullar tatil edildi.

ELAZIĞ

Elazığ merkez ve 7 ilçesinde kar yağışı nedeniyle okullar yarında tatil edildi. 3 ilçede ise eğitimin devam edilmesine karar verildi.

Elazig Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "Olumsuz hava koşulları ve kuvvetli buzlanma nedeniyle İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararıyla Elazığ merkez ilçe ile Karakoçan, Palu, Kovancılar, Alacakaya, Arıcak, Maden, Sivrice ilçelerinde tüm okullar 16 Aralık 2016 Cuma günü tatil edilmiştir. Baskil ilçesinde sadece taşımalı eğitim gören öğrenciler için 16 Aralık 2016 Cuma günü tatil edilmiştir. Ağın ve Keban'da eğitim ve öğretim normal olarak devam edecektir. Ayrıca okulların tatil edildiği yerlerde görevli engelli ve hamile kamu görevlileri de idari izinli sayılmıştır" denildi.

BİNGÖL

Bingöl'de de taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda eğitime bir gün ara verildi. Valilikten yapılan açıklamada, merkez ilçeye bağlı belde ve köylerin yüksek kesimlerindeki kar yağışının ulaşımda meydana getirebileceği aksaklıklar nedeniyle taşımalı olarak eğitim verilen okulların yarın tatil edildiği belirtildi. Kent genelinde 278 köye ulaşım sağlanamıyor.

VAN

Van'ın Erciş ilçesinde etkili olan kar ve tipi nedeniyle eğitime bir gün daha ara verildiği bildirildi.Kaymakamlıktan yapılan açıklamada, ilçe merkezi ve tüm köylerinde anaokul, ilkokul, ortaokul ve liseler (pansiyonlu okullar da dahil olmak üzere) ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı diğer kurumlarda 16 Aralık Cuma günü, eğitim ve öğretime bir gün süre ile ara verildiği belirtildi.

SİİRT

Siirt'in Eruh ilçesinde, kar yağışı nedeniyle eğitime ara verildi. Kaymakamlıktan yapılan açıklamada, kar yağışı nedeniyle ilçe ve köylerde yarın tüm okulların 1 günlüğüne tatil edildiği kaydedildi. Havaların soğuk olması, buzlanma ve ulaşımda yaşanan zorluklar nedeniyle eğitime ara verildiği aktarılan açıklamada, öğrencilerin derslerinden geri kalmaması için dönem içerisinde telafi programı uygulanacağı ifade edildi.

kar tarili kar tatili olan iller yarın okullar tatil mi okullar yarın tatil mi yarın hangi illerde okullar tatil istanbulda okullar tatil mi 16 aralık 2016 okulların tatil olduğu iller 16 aralık 2016 hangi illerde okullar t
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arda Turan İzlanda Maçından Sonra Gözyaşlarına boğuldu
Arda Turan İzlanda Maçından Sonra Gözyaşlarına boğuldu
Tuğba Ekinci'den Yok Artık Dedirten Paylaşım
Tuğba Ekinci'den Yok Artık Dedirten Paylaşım